ÜMRANİYE EKSPRES
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Künye | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle


-

HABER ARA


Gelişmiş Arama


-

EN ÇOK OKUNANLAR-

ANKET

Ümraniye'de Yaşamaktan Memnun Musunuz?
Tüm Anketler-
 
ipek eşarp fular kumaş baskı
web tasarım
web sitesi ajansı
köyden yayladan ürünler
yöresel karadeniz ürünleri
giresun yöresel ürünleri
kaligrafi hat yazı
kiralık fotokopi yazıcı
online sertifika
xerox toner drum fuser
mutfak banyo dolabı
üçlü ranza modelleri
istanbul dekorasyon tadilat
fotoğraf baskısı
evden ek iş
kurumsal temizlik ürünleri
 
ünal dijital
ünal toner merkezi
kravat
düğün fotoğrafçısı
 
Ä°stanbul Seks Shop
Sex Shop
Seks Oyuncakları


-

2013 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Ümraniye Belediyesi 2013 yılı Faaliyet Raporu, Belediye Meclisi’nde görüşüldü.

Kategori  Kategori : Belediye Haberleri
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 5028
Tarih  Tarih : 11 Nisan 2014 15:25

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Ümraniye Belediyesi 2013 yılı Faaliyet Raporu, Belediye Meclisi’nde görüşüldü. Raporla ilgili yaptığı konuşmada hizmetlerden ayrıntılı bilgiler veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, zaman ve imkanları en iyi biçimde değerlendirdiklerini söyledi. Rapor, görüşmelerin ardından oy çokluğuyla kabul edildi.

Ümraniye Belediye Meclisi, 2013 yılına ait Yıllık Faaliyet Raporu’nu görüşmek üzere Belediye Meclisinde toplandı. Ümraniye Belediyesi’nin bir yıllık faaliyetlerinin müdürlük çalışmaları çerçevesinde özetlendiği rapor, gündemde ele alınarak tartışıldı. Görüşmelerde raporla ilgili ayrıntılı bilgiler içeren sunum eşliğinde bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2013 yılı içerisinde çok önemli proje ve hizmetleri hayata geçirdiklerini söyledi.

HASAN CAN; “HİZMETLERİN HER BİRİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIN VE BÜYÜK BİR GAYRETİN ÜRÜNÜDÜR”

Başkan Hasan Can, konuşmasında şunları söyledi: ‘2013 yılını çok verimli geçirdik. Zaman ve imkânlarımızı en iyi biçimde değerlendirerek önceki yıllarda olduğu gibi, 2013 yılında da gerek klasik ve gerekse kültürel ve sosyal belediyecilik alanında emsallerimizle mukayese edilmeyecek birçok hizmeti hayata geçirdik. Aldığımız ödüller son derece başarılı icraatlar yaptığımızın göstergesidir. Faaliyet raporunda ayrıntıları anlatılan hizmetlerin her biri özverili çalışmaların ve büyük bir gayretin ürünüdür. Tüm hizmet alanlarında örnek teşkil edecek başarılı icraatları içeren dolu dolu bir yılı daha geride bıraktık.’dedi

Vatandaşlarına daha iyi hizmet ulaştırmak için gece gündüz çalıştıklarını Belirten Başkan Hasan Can konuşmasını şöyle sürdürdü; ‘Ümraniye Belediyesi olarak 2013 yılında ilçemizde çok önemli hizmetlere imza attık. Kültür Merkezleri, Bilgi Evleri, Sağlık Ocakları, Okullar, parklar, muhtarlık binaları, prestij caddeler, sokaklar, sosyal tesisiler, müftülük binası, hanımeli çarşısı, sosyal market, 200’ün üzerinde kalıcı eser kazandırdık. Verdiğimiz ruhsat ve inşaat alanı rakamlarıyla Türkiye rekoru kırdık. Yollar asfaltlandı, caddeler yenilendi, sokaklar pırıl pırıl temizlendi. Ümraniye’nin dört bir yanını parklar ve yeşil alanlarla donattık. Bu ve buna benzer birçok proje ile 2013 yılında Ümraniye’mize kalıcı güzellikler kattık. Gerçekleştirilen bütün hizmetler de Kalite Yönetim Sisteminin Bütün gerekliliklerini yerine getirdik. Bu hizmetleri devlete, kurumlara borç yapmadan gerçekleştiren nadir belediyelerden biriyiz.

e-Belediye Hizmetleri ile çağımızın gerektirdiği koşullarda, halkımızın şikâyet, talep ve önerilerini alarak, en kısa sürede gerekli birimlerimize ulaştırıyor ve çözüm yolunu buluyoruz. Sosyal medyadan da vatandaşlarımız gece gündüz demeden bizimle iletişime geçiyor ve sorunları kısa zamanda çözüme ulaşıyor. “

Başkan Hasan Can, yeni dönemde Ümraniye’ye 4 ayrı yeni Meydanın yanı sıra 1000 bin araçlık otoparka sahip projelerin yapılacağı bilgisini de verdi.

2013 YILI FAALİYET RAPORU OY ÇOKLUĞUYLA KABUL EDİLDİ

Görüşmelerde yıllık raporla ilgili olarak meclis grupları ve şahıslar adına konuşmalar yapıldı.    Daha sonra söz alan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ak Parti grubu adına eleştirilere cevap verdi. Eminmollaoğlu, raporla ilgili diğer bazı ayrıntıları da meclis üyeleriyle paylaştı. Toplantının sonunda bir kez daha söz alan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, eleştiri ve sorulara yanıtlar verdi. Görüşmeler sonucunda yapılan oylamada, Ümraniye Belediyesi 2013 Yılı Faaliyet Raporu, oy çokluğu ile kabul edildi.  

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Oğuzhan K. Oğuzhan K.
Ümraniye Mesire Alanı ve Bayanların İğrençliği


FACEBOOK FAN SAYFASI

SON DAKİKA HABERLERİ

HAVA DURUMU

TAKVİM-

GOOGLE ARAMA
-

UmraniyeEkspres.Com - Copyright © 2010
Ümraniye Ekspres'te yayınlanan hiç bir haber, fotoğraf ve yazı yazılı izin olmadığı sürece kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Teknik Destek & Web Tasarım:
Altyapı: Mydesign
Mail: info@umraniyeekspres.com