ÜMRANİYE EKSPRES
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Künye | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle


-

HABER ARA


Gelişmiş Arama


-

EN ÇOK OKUNANLAR-

ANKET

Ümraniye'de Yaşamaktan Memnun Musunuz?
Tüm Anketler-
 
ipek eşarp fular kumaş baskı
web tasarım
web sitesi ajansı
köyden yayladan ürünler
yöresel karadeniz ürünleri
giresun yöresel ürünleri
kaligrafi hat yazı
kiralık fotokopi yazıcı
online sertifika
xerox toner drum fuser
mutfak banyo dolabı
üçlü ranza modelleri
istanbul dekorasyon tadilat
fotoğraf baskısı
evden ek iş
kurumsal temizlik ürünleri
 
ünal dijital
ünal toner merkezi
kravat
düğün fotoğrafçısı
 
Ä°stanbul Seks Shop
Sex Shop
Seks Oyuncakları


-

Yeni Dönemin İlk Toplantısı Yapıldı

Ümraniye Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını yaptı

Kategori  Kategori : Belediye Haberleri
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 6217
Tarih  Tarih : 09 Nisan 2014 00:39

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Ümraniye Belediye Meclisi seçim sonrasında oluşan meclis üyeleri dağılımı ile yeni dönemin ilk toplantısını Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Başkanlığında gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yönettiği ilk meclis toplantısında, AK Parti gurubu 33 meclis üyesi, CHP gurubu toplam 13 meclis üyesi ile 5 yıllık yeni dönemin ilk oturumunu yaptı. Açılış yoklamasının ardından Meclis Başkan Vekilleri AK Parti gurubundan 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, 2. Başkan Vekili Abdülkadir Çolak seçildi.

Meclis Divan Kâtip üyeleri AK Parti gurubundan Ülkiye Toptaş, Deniz Ayyıldız, Bilal Öztürk, Doğan Coşkun ve Erkan Gürsoy, 1 yıllığına seçilen Encümen üyeleri ise AK Parti gurubu Cemali Ergül, Oktay Çubukçuoğlu, Erkan Gürsoy oldu.

İmar komisyonu meclis üyeleri Ak Parti gurubundan Maliki Ejder Batur, Nimetullah Kaya, Medet Cüneyt Uğur, Erdal Canel ve Chp gurubundan Özgür Durmuş, Plan ve Bütçe komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan Enver Sedat Çakıroğlu, İlyas Çelik, Ali Yazlı, Sami Yazgaç ve Chp gurubundan Ali Kılıç, Hukuk komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan, Mahmut Eminmollaoğlu, Serap Eşit Elveren, İlyas Çelik, Cemali Ergül ve Chp gurubundan Didem Işın Mordeniz, Çevre Gecekondu ve Harita komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan Mustafa Küçükkapdan, Hüseyin Eren, Tuncay Uzunkaya, Kamuran Karabulut ve Chp gurubundan Celal Kale, Gençlik ve Spor komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan İmdat Köseoğlu, Mahmut Sefa Çelik, Deniz Ayyıldız, Ayhan Koçyiğit ve Chp gurubundan Ali Haydar Bıçakçı, Engelliler Komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan Mücahide Hatice Delman, Muammer Varlı, Selahattin Erbaşı, Oktay Ediş ve Chp grubundan Celal Kale, Kadın ve Aile komisyonu üyeleri Ak Parti gurubundan Serap Eşit Elveren, Ayşe Duman, Mücahide Hatice Delman,  Ülkiye Toptaş ve Chp grubundan Filiz Öztürk, 5 yıllığına seçilen Milli Müdafaa Mükellefiyeti komisyonu Ak Parti gurubundan Kamuran Karabulut ve Oktay Ediş, Askerlik meclisi Ak Parti gurubundan Kamuran Karabulut,  Gayrimenkul Satış komisyonu Ak Parti gurubundan Asıl; Sami Yazgaç, Yedek; Selehattin Erbaşı, Türk Dünyası Belediyeler Birliği üyeleri Ak Parti gurubundan Asıl; İsmail Yıldız, Oktay Çubukçuoğlu, Yedek; Bilal Öztürk, Doğan Coşkun, Marmara Belediyeler Birliği üyeleri Ak Parti gurubundan Asıl; Mahmut Eminmollaoğlu, İlyas çelik, Yedek; Ali Yazlı ve Hüseyin Eren seçildi.

 2013 yılı meclis denetim raporu, 7 Mart 2014 tarihli 5. Seçim döneminin son meclis toplantısının meclis zabıt özeti ve gündem maddelerinin okunmasıyla ilk oturum açıldı.

BAŞKAN HASAN CAN; “YENİ DÖNEMİN GEREK ÜLKEMİZ VE GEREKSE ÜMRANİYE’MİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Yoklama ve tutanak özetinin okunmasıyla başlayan toplantıda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Yeni dönemin gerek ülkemiz ve gerekse Ümraniye’miz için hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimiz günden bugüne, çok sayıda büyük proje ve hizmetlere imza attık. Bundan önceki dönemde önemli projeleri hayata geçirdik. Ümraniyelilere ve Ümraniye’mize bu gök kubbe altında hizmet edeceğiz. Hükümetimizle ve muhalefetimizle hep beraber hizmetlerimizi burada gerçekleştireceğiz. 10 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yapmaktayım. Sizden önce burada bulunan arkadaşlarımızla nice güzel hizmetlere imza attık. İnanıyorum ki sizlerle de güzel hizmetlere imza atacağız. Bu ilk meclisimizin güzelliklere ve hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan diliyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Meclisi yeni dönemi ilk toplantısı, meclis yönetimi ve ihtisas komisyonları oluşturularak toplam 17 gündem maddesinin görüşülmesi ve bir sonraki oturumun 10 Nisan’da açılması ile sona erdi.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Oğuzhan K. Oğuzhan K.
Ümraniye Mesire Alanı ve Bayanların İğrençliği


FACEBOOK FAN SAYFASI

SON DAKİKA HABERLERİ

HAVA DURUMU

TAKVİM-

GOOGLE ARAMA
-

UmraniyeEkspres.Com - Copyright © 2010
Ümraniye Ekspres'te yayınlanan hiç bir haber, fotoğraf ve yazı yazılı izin olmadığı sürece kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Teknik Destek & Web Tasarım:
Altyapı: Mydesign
Mail: info@umraniyeekspres.com