ÜMRANİYE EKSPRES
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Künye | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle


-

HABER ARA


Gelişmiş Arama


-

EN ÇOK OKUNANLAR-

ANKET

Ümraniye'de Yaşamaktan Memnun Musunuz?
Tüm Anketler-
 
ipek eşarp fular kumaş baskı
web tasarım
web sitesi ajansı
köyden yayladan ürünler
yöresel karadeniz ürünleri
giresun yöresel ürünleri
kaligrafi hat yazı
kiralık fotokopi yazıcı
online sertifika
xerox toner drum fuser
mutfak banyo dolabı
üçlü ranza modelleri
istanbul dekorasyon tadilat
fotoğraf baskısı
evden ek iş
kurumsal temizlik ürünleri
 
ünal dijital
ünal toner merkezi
kravat
düğün fotoğrafçısı
 
Ä°stanbul Seks Shop
Sex Shop
Seks Oyuncakları


-

Giresun Platformu Gönüllüleri

Giresun Platformu Gönüllüleri İstanbul Ümraniye’de toplandı.

Kategori  Kategori : Dernek Haberleri
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 6410
Tarih  Tarih : 07 ?ubat 2014 02:02

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto


İstanbul Ümraniye’de toplandı. Toplantıya,
İstanbul'da bulunan Giresun İl ve ilçe Derneklerinin yanısıra Eski ilçe parti başkanları, Belediye başkan aday adayları, iş adamları katıldı.

Açıklamada, Giresun topal Osman’la 42 ve 47 gönüllü alaylar kurmuş dünyada eşi ve benzeri olmayan müstesna bir ilimiz. Maalesef Milli Gelirden en düşük paya sahip olan bir ilimiz. Bu ana başlıklardan sonra bizler İstanbul’da  yaşayan  Giresunlular  örgütlü bir toplum varlığına sahibiz denildi.

İstanbul Ümraniye’de Yapılan toplantıya, Ümraniye Giresunlular Dernek Başkanı Numan Kasap, Kartal Giresun Dernek Başkanı Reşat Dandin,  Ataşehir  Giresun Dernek Başkanı Gürbüz Ekinci, Üsküdar Giresunlular Dernek Başkanı Muharrem Günaydın, Maltepe Giresunlular Dernek başkanı Fuat Ergül, Tirebolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Gazeteci Haludun Domaç, Ören Belde Dernek başkanı Metin Kart, Giresun Görele İlçesi  İki Dönem Belediye Başkanı Nazım Dede, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı  Prof Dr. Hüseyin Öztürk,  AK Parti  Ataşehir  Belediye başkan Aday Adayı Muhterem Memiş, Eski  MHP Ümraniye İlçe Başkanı M.Kemal Aydın, Eski Demokratik Sol Parti İlçe Bşk  Atilla  Arı  CHP Ümraniye İlçe yön kurul üyesi  Meltem Gürsoy, TDH İl Başkan yardımcısı Ayten Oral, Sarıgazi Eski  Belediye başkan yardımcısı Yusuf Çoban, CHP Ataşehir belediye meclis Üyesi Aday adayı Bahri Menteşe, Av. Fikret Kart, Mimar İsa Yavuz, CHP Beykoz İlçe belediye meclis üyesi Aday Adayı Gökhan Tanari Vural, Boğaziçi Dernek Emlak.Müşavir Dernek Başkanı Nazmı Yayla  ve bir çok iş adamımı katıldı.


Ümraniye Giresunlular Dernek Başkanı Numan Kasap, Giresun Platformu Gönüllüleri adına toplantı sonrası bir açıklama yayınladı. Yapılan yazılı açıklama şöyle;

Giresun topal Osman’la 42 ve 47 gönüllü alaylar kurmuş dünyada eşi ve benzeri olmayan müstesna bir ilimiz. Maalesef Milli Gelirden en düşük paya sahip olan bir ilimiz. Bu ana başlıklardan sonra bizler İstanbul’da  yaşayan  Giresunlular  örgütlü bir toplum varlığına sahibiz.


 Bizler 1.Vakıf, 1.Federasyon, 1.Konfederasyon, 1. Dernekler Platformu  Ayrıca  İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan İl derneklerimiz, İlçe Dernekleri Federasyonlarımız   İlçe, Belde ve Köy Derneklerimizle  toplamda 350, 400  civarında Bir Dernek Varlığını Bünyesinde Bulunduran İstanbul da Yaşayan Giresunlu (İstanbullularız).  İstanbul’da  550.000 - 600.000 bin civarında Giresunlunun var olduğunu biliyoruz. Derneklerimizin sayısı göz önüne alındığında her derneğimizin 600 ile  700 arasında bir üye sayısının var olduğunu düşünürsek bu üyeliklerin beylerden oluştuğunu da bizler biliyoruz. Bu veriler elimizde var beyler aileleri ile beraber topladığımızda bahsi gecen sayının gerçekten örgütlü büyük bir aile olduğumuz fark edilecektir. Bizler sadece bu örgütlü yapıya farkındalık kazandırmalıyız. Bizler Bunun için komisyonlarla derneklerimizi destekleyeceğiz. Bu gücü en güzel en verimli bir şekilde yerelden genele doğru önümüzdeki secim bizler için bir ölçü olmasa da, gelecek yıllardaki seçimlerde mutlaka ilk onlarda bizlerde olacağız. Bunu hedefliyoruz bunun için çaba ve gayret edecek seminerler ve toplantılar düzenleyip bu bilinci oluşturacağız.


 Bizler bu toplantıda çok önemli kararlar aldık bu kararlarımızı zaman içersinde bu günden başlayarak adım adım uygulamaya koyacağız bunu bizleri izleyen hemşerilerimiz ve dostlarımız göreceklerdir.

 Bizler şunu biliyoruz  sadece  kendi oylarımızla İstanbul’da  6 milletvekili  6 belediye  başkanı  bir çok il genel meclisi üyesi  ilçe belediye meclis üyesi çıkartabiliriz. Sadece  Bu Konulara  ilgi duymak algı oluşturmak bilinç oluşturmak yeterlidir.   

 İstek ve taleplerimizi birlikte yakın gördüğümüz bizleri önemseyen  bizlere ön açan imkân tanıyan değerli bir yapıda hiç bir fark gözetmeksizin bütünleştirebiliriz bunun için varız biz birlikte daha büyük daha güçlü olacağız bunu önemsiyor bunu hedefliyoruz ağırbaşlı vakur duruşumuzu farklı algılayanlar büyük yanılgı ve yanlış içersinde olduklarını görecekler kimseye had bildirmek gibi bir üslubumuz olmadı ancak rahat takılanlar gün gelecek bunun sıkıntılarını mutlaka yaşayacaklardır

 Bizler  geçmişte  siyasi  manada 1990 lı yıllarda Ümraniye’de  bu gücün değişime  etkilerini  gördük ve yaşadık. Biraz Ümraniye’nin demokratik yapısını bilen siyaseti takip eden Ümraniye’linin hafızalarındadır. Bu konu kendi kararında kendi geleceklerinde kendi belirleyeceği yönetimlerinde  bizleri de önemseyen yönetimlerin var  olmasına  bende  varım  demenin zamanı gelmiştir.

Onun için siz değerli hemşerilerimizi dostlarımızı birliğe beraberliğe  çağırıyoruz lütfen bu çağrımıza kulak verin  birlikte  daha güçlü örgütlü bir yapı  içersinde  daha güzel günlere birlikte el ele kardeşçe sevgiyle yürüyelim.


 

 

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Oğuzhan K. Oğuzhan K.
Ümraniye Mesire Alanı ve Bayanların İğrençliği


FACEBOOK FAN SAYFASI

SON DAKİKA HABERLERİ

HAVA DURUMU

TAKVİM-

GOOGLE ARAMA
-

UmraniyeEkspres.Com - Copyright © 2010
Ümraniye Ekspres'te yayınlanan hiç bir haber, fotoğraf ve yazı yazılı izin olmadığı sürece kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Teknik Destek & Web Tasarım:
Altyapı: Mydesign
Mail: info@umraniyeekspres.com